title

 

Hakkımızda

1999 Yılından bu yana iletişim sektöründe birçok başarıya imza atmış olan şirketimiz; bilişim ve teknolojinin çağımızın gerekliliği olduğu bu dönemde, her eve her bireye uygun fiyat yüksek kalite sloganıyla ulaşmayı amaçlamış.

Deneyimli kadrosu ve teknik servisi ile ürün satışı dışında; Telefon ve bilgisayar tamiri konusunda uzmanlaşmış. Titizlikle çalışma yürütmektedir.

2 Turkcell İletişim Merkezi, 2 Mavi Nokta, Samsung Shop ve Ana Mağaza ile Serik Parekende Satış Mağazası olarak 7 Mağaza ve Online hizmetler ile kaliteli hizmete hız kesmeden devam etmektedir.

Vizyonumuz

Mesafeleri kaldırdık;

En yüksek kaliteyi en uygun fiyat politikasıyla her eve ulaştırarak ve eskimiş cihazları onararak, her alanda müşteriye çözüm odaklı olup müşteri memnuniyeti sağlamak, sağladığımız müşteri memnuniyetinin devamlılığı için gelişime açık ve insani değerlere saygılı ekip olgusuyla sosyal sorumluluklarımızı bilerek. Satış ve tektik servis alanında geliştirdiğimiz müşteri odaklı stratejileri hayata geçirmek.

Misyonumuz

Demirler Ailesi olarak, her bireyin günümüz teknolojisinden faydalanmasını sağlamayı görev edindik. Hedeflerimiz gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla insana ulaşmayı, müşterilerimizden aldığımız güvenin sürekliliğini sağlayıp, kalite algımızdan ödün vermeyerek her zaman bulunduğumuz sektörlerde öncü olmayı görev edinmiştir.