Ttec Pop Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
Ttec Pop Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
Ttec Pop Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık

Ttec Pop Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık

Marka : Ttec
Fiyat : ₺69,99(KDV Dahil)

Ttec güvencesiyle

Aynı gün kargo!

:

Vevimli ve Kullanışlı

Müzik keyfiniz hiçbir zaman yarıda kalmasın diye sevimli ve kullanışlı tasarımı ile öne çıkan kulaklık, ergonomik tasarım ve yüksek ses kalitesi ile birlikte ihtiyacınıza harika bir şekilde yanıt veriyor. Müzik kontrolü ve arama yanıtlama seçeneği sayesinde de kullanışlılık sunuyor.


Müziğe Hiç Ara Vermeyin

Müziğe hiç ara vermeden, kesintisiz bir şekilde müzik keyfi yaşamak için geliştirilmiş olan ürün yüksek ses kalitesi ile birlikte dinlediğiniz müziklerde en iyi deneyimi size sunar. Üstün ses kalitesi ile birlikte müziklerde en iyi tınıları duyar ve müziğin akışına kendinizi kaptırabilirsiniz. 


Kolay Yanıtlama Sistemi 

Müzik dinlerken gelen çağrıları hemen yanıtlamanız için kumandası üzerinde kontrol paneli bulunur. Bu sayede görüşmelerinizi hiç kaçırmadan yanıt verebilirsiniz. Görüşme sonrasında ise müziğiniz kaldığı yerden devam eder.

 


Ortam Sesinizi Azaltır 

 

Görüşmelerinizi yaparken ya da müzik dinlerken en iyi ses kalitesini elde etmeniz için ortam gürültüsünü azaltan ergonomik tasarıma sahiptir. Özel tasarımı ile karşı tarafın sesi size en iyi şekilde ulaşırken gürültü engelleyen mikrofon tasarımı da kendi sesinizin berrak bir şekilde ulaşmasını sağlar.

 


Kulağınız İçin Tam Uyumlu

 

Herkes müzik keyfini en iyi şekilde yaşasın diye farklı boylarda kulaklık ucu seçeneğine sahiptir. Böylece kulak yapısı ayırt etmeksizin her zaman tam uyum gösterir. Hareketlerinizde ya da sportif faaliyetlerinizde kulağınızdan istemsizce çıkmaz. 

 


Uzun Süreli Kullanım

 

Dayanıklı kablo yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlar için uygundur. Kopmalara ya da deforme olmalara karşı ekstra güçlendirilmiş olduğundan her yerde ihtiyacınızı karşılar.